Anasayfa / PARA KAZANMAK / İnternet’ten Para Kazanma Yolları

İnternet’ten Para Kazanma Yolları

Merhabalar bugün sizlere internet’ten para kazanma hızlı yollarının göstereceğim.

Örnek olarak youtube kanalı açabilir ve sosyal medyada çok ün kazanır + olarak para kazanırsınız bu sizin işinize gelir…

Bir başka yolumuzda link kısaltarak para kazanırsınız ama her link tıklamaya çok az oranda para veriyor o yüzden pek tavsiye etmeyiz ama büyük bir kitleniz varsa iyi para kazanabilirsiniz.

Biraz yasadışı olsada numara paneli üzerinden yabancı numara alabilirsiniz internet aleminde “abaza” olarak adlandırdığımız kişilere bu numarayı atarsanız aradıklarında her dakka başına 50 kuruş gibi bir ücret veren siteler var.

Birkaç site ile anlaşıp backlink satan bir site kurabilirsiniz hem ne demişler damlaya damlaya göl olur bir sistem yaparsınız herkes oraya kendi sitesini koyar ve bir fiyat biçimi söyler sizde o fiyatın yarısını alırsınız diğer yarısıda sitesine backlink koyan kişiye gider.

Bizim önerdiğimiz yollar bunlardır başka yollar’da var ama biraz uğraştırır insanı bu dediğim yollardan haftada max 200 min 25 lira kazanabilirsiniz.

Hakkında admin

1 Yorum

  1. After research just a few of the weblog posts on your website now, and I really like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site list and will be checking again soon. Pls take a look at my web site as well and let me know what you think.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir