Eternals 2 Ne Zaman Çıkacak?

Eternals, Marvel evreninde birçok hayran tarafından beklenen bir film serisidir. Serinin ikinci filmi de hayranları oldukça heyecanlandırıyor. Ancak film için resmi bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da, 2023 yılında sinemalarda gösterileceği bekleniyor. Eternals’ın devam filminde karakter kadrosunun hangi yöne gideceği henüz netleşmemiş olsa da, birinci filmden Richard Madden, Angelina Jolie, Gemma Chan, Don Lee ve Kumail Nanjiani gibi oyuncuların yer alması bekleniyor. Eternals’ın devam filminin hayranlarının beklentileri oldukça yüksek olsa da, resmi bir çıkış tarihi henüz belirtilmedi.

Filmin Çıkış Tarihi

Eternals 2 için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmamıştır. Ancak, Marvel stüdyolarının yaptığı açıklamalara göre, yapımın 2023 yılında sinemalarda olması beklenmektedir. İlk film büyük bir gişe başarısı elde etmişti ve ikinci film için de büyük bir beklenti var. Hayranlar merakla filmle ilgili detayları beklemekte.

Hikayesi

Marvel evreninde yer alan Eternals, yarı ölümsüz bir grup olarak karşımıza çıkıyor. İlk filmlerinde Dünya’yı tehdit eden güçlere karşı savaşmışlardı. Ancak devam filminde karşımıza çıkacakları tehdit çok daha büyük. Celestial’lar, evrenin en güçlü varlıklarından biri ve evrenin ana kaynağı olan tanrısal bir enerjinin kaynağıdır. Eternals, Celestial’ların yargılanabileceği zamanın yasa koyucuları olan Watchers’a karşı mücadele edecekler. Yani bu kez, tüm evrenin geleceği söz konusu.

The Watchers Hakkında

Marvel Evreni’nde bulunan Watchers, en eski, bilgili, dayanıklı ve güçlü varlıklardan oluşur. Bu varlıklar, evrenin en önemli kararlarını alır ve evrenin dengesini korumak adına görev yaparlar. Watchers, sadece Marvel Evreni’nde değil, evren genelinde tanınmış bir varlıktır. Güçlerinin yanı sıra bilgileri de oldukça fazla olan Watchers, evrende yaşayan tüm varlıklar hakkında bilgi sahibidirler. Yargıcı olarak da görev yapabilen bu varlıklar, evrenin düzenini korumak adına çekişmeler yaşayan taraflar arasında arabuluculuk yapabilir ve hayat kurtarabilirler.

Celestial’lar Ve Watchers

Eternals filminde yer alan Celstial’lar ve Watchers, Marvel Evreni’nin en güçlü ve önemli karakterlerinden bazılarıdır. Celestial’lar, evrenin ana kaynağı olan tanrısal bir enerjinin kaynağıdır ve evrende büyük bir güce sahiptirler. Watchers ise zamanın denetleyicileridir ve evrende her şeyin nasıl adil, güvenli ve uyumlu kalacağını belirleyen varlıklardır. Celestial’lar ve Watchers, Marvel Evreni’nin diğer birçok varlığıyla etkileşime girerler ve evrendeki büyük olayların ardındaki güçlerdir. Eternals’ın devam filminde de Celestial’lar ve Watchers’ın önemli rol oynayacağına dair beklentiler yüksektir.

Eternals’ın Görevi

Eternals, Marvel Evreni’nde oldukça önemli bir görev üstleniyorlar. Bu görev, Celestial’ların yargılanması için belirlenen zamanı korumaktır. Celestials, Marvel evreninde evrenin ana kaynağı olan tanrısal bir enerjinin kaynağıdır ve yargılanmaları sonucunda evrendeki her şey değişebilir. Eternals ise bu yargılama sürecinde zamanı korumak için mücadele ediyorlar. Kendi aralarında da tartışmalar yaşayan Eternals, bu zorlu görevleri boyunca birbirleriyle işbirliği yapmak zorunda kalırlar. İkinci filmde de bu zorlu görevlerine devam edeceklerini düşünüyoruz.

Karakterler

Eternals filminin devamında yer alacak karakterler henüz tam olarak belirlenmedi. Fakat ilk filmde yer alan Angelina Jolie, Richard Madden, Gemma Chan, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Don Lee ve Lia McHugh gibi oyuncuların ikinci filme dönmesi bekleniyor. İlk filmde gösterilen karakterlerin hikayesinin devam etmesi beklenirken, yeni karakterlerin de eklenmesi muhtemel.

Sonuç

Eternals serisi, Marvel hayranları tarafından büyük merakla beklenen filmlerden biri olmaya devam ediyor. İlk filmdeki etkileyici performansından sonra, devam filminin ne zaman çıkacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak hayranların beklentileri oldukça yüksek ve yapımcıların bu beklentiyi karşılayacak şekilde harika bir senaryo hazırlayacaklarına inanıyoruz.

Eternals 2’de, grubumuz Celestials’ların yargılanması için Watchers’a karşı mücadele etmeye devam edecek ve evrenin geleceği konusunda belirleyici bir rol oynayacak. Oyuncu kadrosunun nasıl bir şekilde oluşacağı henüz belli değil ancak ilk filmde yer alan oyuncuların da ikinci filmin kadrosunda yer alacağı tahmin ediliyor.

Marvel hayranları, devam filminin çıkış tarihini merakla beklemeye devam ediyorlar. Heyecan belirleyici bir etmen olduğu için, ikinci filmin ne zaman çıkacağı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için gözlerimizi ve kulaklarımızı açık tutmalıyız.

Yorum yapın