Extraction 2 ne zaman çıkacak?

Extraction 2, 2020 yılında vizyona giren Extraction filminin devamı niteliğinde olan bir yapımdır. Orijinal film popülerlik kazanmıştı ve hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen bir devamı var. Ancak, filmin çıkış tarihine dair henüz kesin bir bilgi yok. COVID-19 pandemisi de filmin çıkış tarihinde gecikmelere neden oldu. Netflix yapımı olan Extraction 2’nin çıkış tarihi hakkında birçok söylenti ve spekülasyon var, ancak henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Bazı kaynaklar, 2022 yılına kadar beklememiz gerektiğine dair tahminlerde bulunuyor.

Şimdiye kadar Netflix, Extraction 2’nin çıkış tarihine dair bir kesin bilgi vermedi ancak hayranlarının sabırla beklemesini istedi. Covid-19 pandemisinin de bu sürece karmaşa kattığı kesin. Bununla birlikte, Netflix’in stratejik planlaması ile birlikte filmin tekrar ertelenmesi için nedenler gösterilebilir. Extraction 2’nin çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi almak için resmi açıklamaları beklememiz gerekiyor.

Extraction 2 çıkış tarihi hakkında öngörüler, COVID-19 pandemisinin etkisi nedeniyle değişebilir. Ancak hayranlar şimdiden filmin yapısı hakkında fikirler konuşmaya başladılar. Yapım ekibi ve film yapımcıları yeni bir tarih belirleyerek hayranları için mümkün olan en iyi sürümü hazırlamaya çalışacaktır. Kesin olan tek şey, Extraction 2’nin çıkış tarihindeki gecikme, hem ekip hem de hayranlar için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

İlk Film Hakkında

Extraction, 2020 yılında yayınlanan ve Sam Hargrave tarafından yönetilen bir Netflix filmidir. Filmde, Tyler Rake (Chris Hemsworth) adlı bir paralı asker, Bangladeş’te kaçırılan bir çocuğu kurtarmak için tehlikeli bir görev üstlenir. İlk kez gösterildiğinde, izleyiciler tarafından aksiyon dolu sahneleri ve mükemmel oyunculuklarıyla övgü aldı. Bununla birlikte, bazı eleştirmenler, karakter gelişiminde yetersizlik ve öngörülebilir hikayesi nedeniyle filmi eleştirdiler. Ancak, Extraction, Netflix tarihinde en çok izlenen orijinal film oldu.

  • Film, Tyler Rake’in Bangladeşli bir çocuğu kurtarmak için tehlikeli bir görev üstlenmesini hikayeleştiriyor.
  • Aksiyon sahneleri ve oyunculuklar, izleyiciler tarafından beğenildi.
  • Bazı eleştirmenler, karakter gelişimi ve öngörülebilir hikayesi nedeniyle eleştirdiler.
  • Ancak, Extraction Netflix tarihinde en çok izlenen orijinal film oldu.

Extraction 2’nin Çıkış Tarihi

Extraction 2’nin ne zaman yayınlanacağı merak edilen en önemli konudur. Filmin çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama olmadı, ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle filmin çıkış tarihi ertelendi. Geçtiğimiz yılın başlarında filmin 2022’de çıkacağı söylenirken, son zamanlarda filmin 2022’den önce yayınlanması beklenmiyor. Netflix’in açıklamaları ve tahminlere göre, filmin 2022’nin sonlarına doğru yayınlanması beklenmektedir. Ancak, bu tahminler kesin olmadığı için hayranların biraz daha sabırlı olması gerekmektedir.

COVID-19 pandemisi nedeniyle, filmin yapımı ve post-prodüksiyonu gecikti. Ayrıca, çekimlerin Hindistan’ın Ahmedabad kentinde gerçekleştirilmesi nedeniyle pandeminin yarattığı seyahat sorunları da eklenince filmin çıkış tarihi ertelendi. Fakat Netflix’in belirleyeceği yeni bir çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

  • Extraction 2’nin en ilginç spekülasyonlarından biri, filmin başrol oyuncusu Chris Hemsworth’un Thor rolünü tekrar üstlenmesince film çekimleri başlayana kadar gizli kalmış olmasıydı.
  • Bazı hayranlar, filmin beklendiğinden daha önce çıkacağını ve COVID-19 nedeniyle yayınlanamayan diğer filmlerle birlikte yayınlanabileceğini düşünüyorlar.
  • Diğer bir spekülasyon, film yapımcılarının resmi bir açıklama yapmadan önce sessiz sedasız bir yayının gerçekleşebileceğidir.

Bu spekülasyonlar net olarak doğru olmasa da, hayranlarının filmin ne zaman çıkacağına dair merakını artırmaktadır. Fakat, ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapıldığı zaman, hayranlarının büyük bir heyecanla bekleyeceği kesin.

COVID-19’un Etkisi

Extraction 2’nin çıkış tarihi COVID-19 pandemisi nedeniyle ertelendi. Pandemi nedeniyle dünya genelindeki sinema salonları kapandığından yapımcılar, filmin gişe başarısını etkileyebileceği düşüncesiyle filmin vizyon tarihini ertelediler. Bu durum, her ne kadar hayranlar için hayal kırıklığına sebep olsa da, yapımcılar için bu karar mantıklıydı.

Bununla birlikte, bu erteleme, filmin diğer yapım aşamalarına da etki etti. Film ekibi, çekimlerin ertelenmesi nedeniyle planlanan aşamalarda gecikmeler yaşadı.

COVID-19 pandemisi hala devam ediyor olsa da, yapımcılar Extraction 2’nin çıkış tarihinin önümüzdeki aylarda açıklanacağını belirttiler. Hayranlar, filmin ne zaman çıkacağını merakla beklerken, yapımcılar ve ekip, filmin en iyi haliyle tamamlanması için çalışmalarına devam ediyorlar.

Yeni Tarih Spekülasyonları

Netflix, Extraction hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yapımcı şirket COVID-19 pandemisi nedeniyle filmin çıkış tarihini erteleme kararı aldı. Netflix, Extraction 2’nin yayınlanmak için Nisan 2021’de hazır olacağını belirtmişti. Ancak, gerçekte neler olacağına dair hala gizem devam ediyor.

Filmin hayranları yeni tarihler hakkında spekülasyonlar yapıyorlar. İddialara göre, Extraction 2, Nisan 2022’de yayınlanabilir. Bazılarına göre ise, film yılın ilerleyen dönemlerinde tüm dünyaya gösterime girebilir. Netflix’in bu konuda resmi bir açıklama yapmadığı için tahminler hala devam etmektedir.

Projenin yapımcısı başroldeki aktör Chris Hemsworth ile yeniden bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor. Ancak, pandemi nedeniyle ek önlemlerin alınması ve bu sürecin uzaması, filmin yayınlanma tarihini etkiliyor.

  • Extraction hayranları, COVID-19 nedeniyle erteleme kararı alınan filmin çıkış tarihine dair spekülasyon yapıyorlar.
  • Netflix, henüz resmi bir açıklama yapmamış ve hayranlar, filmin ne zaman yayınlanacağı konusunda tahminde bulunuyorlar.
  • Filmin yapımcısı Chris Hemsworth ile yeniden bir araya gelmek için sabırsızlanıyor ancak pandemi nedeniyle gecikmeler yaşanıyor.

Netflix’in Açıklamaları

Netflix, Extraction 2’nin çıkış tarihiyle ilgili henüz net bir tarih belirtmedi. Ancak, geçtiğimiz aylarda baş yapımcı Joe Russo, filmin senaryosunun tamamlandığını ve prodüksiyon hazırlıklarına başlandığını doğruladı. Russo ayrıca, “Bu filme olan tutkumuz ve fanların baskısı, işleri başlatmak için bizi zorladı. Şimdi prodüksiyon aşamasına geçtik ve gelecekteki aksiyon filmleri için birçok kapıyı açacağına inanıyoruz.” şeklinde açıklama yaptı. Bu açıklama, Extraction 2’nin hayranların beklentilerini karşılayacak yeni bir aksiyon filmi olacağına işaret ediyor.

İkinci Film Ortakları

İlk filmdeki bazı oyuncuların ikinci filme de geri döneceği açıklandı. Başroldeki Chris Hemsworth’un yanı sıra, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani ve David Harbour gibi oyuncuların da ikinci filmde yer alacağı söylendi. Yönetmenliği yeniden Sam Hargrave yapacak. Filmdeki yapımcı ortaklar da çoktan açıklandı. Başrol oyuncusu Chris Hemsworth, Joe ve Anthony Russo (Marvel Sinematik Evreni’nin Endgame ve Infinity War filmlerinin yönetmenleri) ve Mike Larocca, ikinci film için yapımcı ortaklar arasında yer alacaklar.

Extraction 2’nin Konusu

Extraction 2’nin konusu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak dedikodular ve tahminler var. İlk filmdeki görev sonrası Tyler Rake’in yaşadığı belirsizliğin ardından, Extraction 2’nin bu karakterin yaşadığı maceralara odaklanabileceği düşünülüyor. Ayrıca, filmin birinci bölümünde hintli bir iş insanının oğlunu kurtardığı için, ikinci filmde başka bir görevde bu sefer başka bir ülkenin vatandaşlarının hayatını kurtarma hedefi olabilir. Ancak, net bir bilgi henüz açıklanmadı ve hayranlarının bu konuda merakla bekleyeceği görünüyor.

Ne Bekleyebilirsiniz?

Filmin ilk serisi dünya genelindeki izleyicileri derinden etkiledi. İkinci film için beklentiler yüksek ve hayranlar bununla birlikte pek çok şey bekliyorlar. İlk olarak, anlaşılabilir bir senaryo ve karakterlerin gelişimi bekleniyor. İlk filmdeki gibi, çok sayıda aksiyon sahneleri de bekleniyor ancak bu kez daha iyi yapılması umuluyor.

Ayrıca, Chris Hemsworth gibi büyük bir Hollywood yıldızının ve ünlü yönetmen Sam Hargrave’in dahil olması, ikinci filmin kalitesini ve başarısını artırması bekleniyor. Filmin ana karakterleriyle birlikte sevilen oyuncuların geri dönüşü, hayranların beklediği bir diğer unsur.

Son olarak, Extraction 2’nin Netflix’in sunduğu en iyi filmlerden biri olması bekleniyor. İlk film o kadar başarılı oldu ki, ikinci filmin hayranlarının beklentilerini karşılaması gerekli. İkinci filmin çıktığı anda, insanlar filmden keyif alabilecekleri için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Yorum yapın