Rise of Kingdoms Hesabı Nedir?

Rise of Kingdoms (RoK) oyuncuları, oyunu oynamak için özel bir hesaba ihtiyaç duyarlar. Bu hesap türleri arasında Game Center hesapları, Google hesapları ve Facebook hesapları yer almaktadır. RoK hesabı açmak için herhangi bir hesap türü seçilebilir ve oyun içerisinde gerekli işlemler tamamlanarak yeni bir hesap açılabilir. Hesap açma işlemleri ise basit ve hızlıdır. RoK hesabı oluşturulduktan sonra hesap bağlama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlem sayesinde hesap herhangi bir cihazda kullanılabilir. Ayrıca, oyunun kuralları açısından yasal olmamakla birlikte RoK hesapları, oyunda ilerleyen süreçte satılabilmekte ve satın alınabilmektedir.

RoK Hesap Türleri

Rise of Kingdoms, oyun içi ilerleme kaydının tutulduğu hesapları kullanıcılarına sunmaktadır. Bu hesaplar arasında Game Center hesapları, Google hesapları ve Facebook hesapları yer almaktadır. Game Center hesapları, yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilmektedir ve oyuncunun Apple ID’sine bağlıdır. Google hesapları ise sadece Android cihazlarda kullanılabilmektedir ve oyuncunun Google Play hesabına bağlıdır. Facebook hesapları ise her iki platformda da kullanılabilen hesaplardandır. Oyuncular, herhangi bir hesap türü seçerek oyun içerisinde gerekli işlemleri yerine getirerek yeni bir hesap açabilmektedirler.

RoK Hesap Açma

Rise of Kingdoms oynamak için yeni bir hesap açmak gerekmektedir. Hesap açma işlemi oldukça basittir ve herhangi bir hesap türü seçilebilir. Hesap açma işlemine başlamak için oyun uygulaması açılır ve sol alt köşede bulunan Hesap butonuna tıklanır.

Bu aşamada, Game Center hesabı, Google hesabı ve Facebook hesabı gibi farklı hesap türleri seçilebilir. Bunların arasından tercih edilen bir hesap türü seçilir ve oyun içerisinde gerekli işlemler tamamlanarak yeni bir hesap açılır.

Facebook hesabı kullanılarak RoK hesabı açmak için, oyun giriş sayfasındaki Facebook ile Giriş Yap seçeneği seçilir ve gerekli izinler verilir. Game Center hesabı kullanarak RoK hesabı açmak için Apple ID’ye sahip olmak gerekir ve oyun içerisinde gerekli ayarlamalar yapılır.

Aynı şekilde, Google hesabı kullanılarak RoK hesabı açmak için Google Play hesabına sahip olmak gerekir ve oyun içerisinde gerekli ayarlamalar yapılır. Hesap açma işlemi tamamlandıktan sonra, RoK hesabı ile oynamaya başlanabilir.

Facebook Hesap Açma

‘Facebook ile Giriş Yap’ seçeneği seçilir ve gerekli izinler verilir. Bu işlem için öncelikle Facebook hesabına sahip olunmalıdır. Daha sonra Rise of Kingdoms oyununun giriş sayfasına gidilir ve Facebook ile Giriş Yap seçeneği seçilir. Gerekli izinler verildikten sonra oyuna giriş yapılan Facebook hesabı, Rise of Kingdoms hesabıyla bağlanır ve oynanmaya başlanır. Facebook hesabı kullanılarak yeni bir Rise of Kingdoms hesabı açmak için de aynı işlem yapılır. Rise of Kingdoms oyununa ilk giriş yaparken Facebook hesabınızla bağlamak istemiyorsanız, oyun içerisinde hesaplar bölümünden hesap ayarları değiştirilerek bağlantı sonradan yapılabilir.

Facebook ile Giriş Yap

Rise of Kingdoms oyununa Facebook hesabı kullanarak giriş yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle oyun giriş sayfasındaki Facebook ile Giriş Yapseçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra, giriş bilgilerinizi girerek oyun içerisine kolayca erişebilirsiniz.

Bunun için yapılması gerekenler oldukça basittir. Eğer Facebook hesabına zaten sahipseniz, oyunu açıp, ana sayfada bulunan “Facebook ile Giriş Yap” butonuna tıklamanız yeterli. Bu işlemden sonra oyuna ilişkin Facebook sayfasına yönlendirileceğinizden, burada oyun izni vermeniz gerekmektedir.

Facebook hesabınız onaylandığında, artık oyunu oynayabilirsiniz. Profillerinizi ve diğer karakteristiklerinizi Facebook profilleriyle kolayca senkronize edebilirsiniz.

seçeneği seçilir ve gerekli izinler verilir.

RoK hesabı açarken kullanabileceğiniz bir diğer seçenek Facebook hesabıdır. Bunun için, oyun giriş sayfasında Facebook ile Giriş Yapseçeneği seçilir ve gerekli izinler verilir. Eğer Facebook hesabı daha önceden RoK hesabı ile bağlıysa, hesap otomatik olarak açılacaktır. Aksi halde, yeni bir RoK hesabı oluşturulur. Facebook hesabı, RoK hesabınızı bağlamak için de kullanılabilir. Bu sayede, hesabınız herhangi bir cihazda kullanılabilir hale gelir.

Game Center Hesap Açma

Rise of Kingdoms oyununda yeni bir hesap açmak isteyenler, Game Center hesabı kullanarak da oyun hesabı açabilirler. Ancak bu işlem için öncelikle Apple ID sahibi olmak gerekir. Eğer bir Apple cihazına sahipseniz, otomatik olarak Game Center hesabınız vardır.

Game Center hesabınızı kullanarak RoK hesabı açmak istiyorsanız, öncelikle oyunu indirin ve açın. Oyun içerisindeki “Settings” bölümüne gidin ve “Account” seçeneğini seçerek “Bind Account” butonuna basın. Ardından “Game Center”i seçin ve gerekli ayarlamaları yaparak RoK hesabınızı oluşturun.

Game Center hesabı kullanarak RoK hesabı oluşturma işlemi oldukça basittir ve kısa sürede tamamlanabilir. Ancak, RoK hesabı satın almak gibi yasadışı işlemlere karşı dikkatli olunması önerilir.

Google Hesap Açma

Rise of Kingdoms oyununu oynayabilmek için Google hesabı kullanarak RoK hesabı açabilirsiniz. Bunun için Google Play hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Oyun içerisindeSettings menüsünden Google Play Account seçeneğine tıklamanız ve gerekli ayarlamaları yapmanız yeterlidir. RoK hesabınız artık Google hesabınızla bağlantılı olarak kullanılabilir.

Account Binding

Rise of Kingdoms oyununu oynamak için hesap oluşturmak gereklidir. Hesap oluşturulduktan sonra hesap bağlama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlem sayesinde hesap herhangi bir cihazda kullanılabilir. Hesap bağlama işlemi için oyun içerisindeki ayarlar kısmından hesap bilgileri girilerek işlem tamamlanır. Bu sayede kaydedilen ilerlemeler herhangi bir cihazda tekrar yüklenerek oyun deneyimi sorunsuz bir şekilde devam ettirilebilir.

RoK Hesap Satın Alma

Rise of Kingdoms adlı oyun, oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Oyunda güçlü olabilmek için zamanla birlikte gelişmek gerekiyor ancak bazı oyuncular bu süreci kısaltmak istiyorlar. RoK hesapları, oyun içerisindeki ilerlemenin satın alınmasına ve diğer oyuncularla paylaşılmasına olanak sağlar. Ancak RoK hesaplarının satın alınması oyuna haksız avantaj sağlayarak kurallara aykırıdır. Bu tür işlemler, RoK hesaplarının yasal olmayan yollarla elde edilmesi anlamına gelir. Bu sebeple RoK hesapları, oyunun temel kurallarına ve etik değerlerine saygı duymamıza bağlı olarak elde edilmelidir.

Yorum yapın