Sherlock Holmes 3 Oyuncuları

Sherlock Holmes hayranlarına müjde! Sherlock Holmes 3 filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Ünlü oyuncu Robert Downey Jr. ilk iki filmde olduğu gibi Sherlock Holmes karakteriyle geri dönüyor. Klasik karakter Dr. John Watson rolündeki Jude Law da ona bu kez de eşlik edecek. Ayrıca Rachel McAdams, Irene Adler karakteri olarak geri dönüyor ve Nicholas Rowe da Lestrade karakteriyle izleyicilerle buluşacak.

Stephen Fry, Mycroft Holmes olarak tekrar karşımıza çıkacak. Henry Cavill ise yeni bir karakterle izleyicilerin karşısına çıkacak. Ayrıca Fiona Shaw ve Samuel L. Jackson da filme dahil oldu. Belirtilen diğer oyuncuların rolleri şimdilik açıklanmadı.

Sherlock Holmes 3, merakla beklenen bir filmdi ve hayranları heyecanla bekliyor. Filmin çekimleri tamamlandı ve 2021 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Robert Downey Jr.

Sevilen oyuncu Robert Downey Jr., üçüncü filmde yine başrolde yer alacak. Sherlock Holmes karakterine hayat veren Downey Jr., karakteriyle özdeşleşmiş durumda. Üstelik ikinci filmdeki performansı da oldukça beğenilmişti. Serinin hayranları, üçüncü filmde Sherlock Holmes’u yeniden canlandıran Robert Downey Jr.’ı izlemek için sabırsızlanıyor. Ünlü oyuncu, filmdeki performansıyla adından bir kez daha söz ettirecek gibi görünüyor.

Jude Law

Jude Law, Sherlock Holmes filminin başarılı karakteri Dr. John Watson rolüne geri döndü. Yıldız oyuncu, rolünde oldukça başarılı bir performans sergiledi ve film serisinin hayranlarından tam not aldı. Jude Law’ın Dr. Watson olarak geri dönüşü, filmin hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Law, karakterine olan sadakatiyle ve filmin diğer karakterleriyle uyum içinde çalışmasıyla tekrar büyük bir beğeni topladı.

Rachel McAdams

Sherlock Holmes 3 filminde Rachel McAdams, hayranlarını heyecanlandırdı. McNams, daha önce yaptığı performansla İrene Adler karakterini canlandırmıştı ve en başarılı performanslardan birini sergilemişti. İzleyiciler, onun beyaz perdede bir kez daha görüneceğini öğrendikleri andan itibaren şaşırdılar. Sherlock Holmes’un baş düşmanlarından biri olarak, McAdams, daha önce oynadığı rolüne sadık kalacak ama aynı zamanda farklı bir yönü de keşfedecek. Hayranları, McAdams’ın yeniden dönmesi için sabırsızlanıyorlar ve onu filmin tadını çıkarmanın yanı sıra, bir kez daha muhteşem bir performans sergilemesi için bekliyorlar.

Nicholas Rowe

Nicholas Rowe, Sherlock Holmes 3 filminde Lestrade adlı karakteri canlandıracak. İngiliz oyuncu, rolüne alışkın çünkü daha önce 1985 yılında yapılan “Young Sherlock Holmes” filminde aynı karakteri oynamıştı. Rowe, aynı zamanda “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “The Crown” gibi yapımlarda da yer aldı. Sherlock Holmes hayranları, Rowe’un sahip olduğu yetenekleri merakla bekliyorlar. Oyuncunun, filmin diğer karakterleriyle nasıl bir kimya yakalayacağı merak konusu.

Stephen Fry

Sherlock Holmes 3 filminin hayranları, Stephen Fry’ın Mycroft Holmes olarak tekrar başrolde yer alacağına sevinçle karşıladı. Fry’ın oyunculuğu, mimikleri ve esprili doğası, kusursuz bir Mycroft karakteri için mükemmel bir tercih olduğunu gösteriyor. Mycroft Holmes, Sherlock’un abisi olarak Tanımlandığından, insanlar bu ikili arasındaki ilişkiye oldukça meraklı. Fry’ın Mycroft Holmes performansı, izleyicilere filmde ilginç bir dinamik sağlayacak. Bu sevilen karakterin geri dönüşünü görmek, hayranların heyecanını ve beklentilerini artırıyor.

Henry Cavill

Sherlock Holmes hayranları, hayatlarında bir kez daha büyük bir heyecan yaşayacaklar! Ünlü dedektifin maceraları devam ediyor ve üçüncü filmi tüm hızıyla hazırlanıyor. Filmin kadrosu da göz kamaştırıyor. Robert Downey Jr. ve Jude Law, yine başrollerde. Ancak heyecanlı haber, Henry Cavill’ın da filmde yer alacağı şeklinde. Henry Cavill, ünlü dedektife ve yardımcısı Watson’a eşlik edecek yeni bir karakteri canlandıracak.

Yeni Karakterler

Sherlock Holmes hayranları uzun süredir Sherlock Holmes 3’ün ne zaman çıkacağını ve kimlerin başrolde olacağını merak ediyor. Filmin başrollerini Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes) ve Jude Law (Dr. John Watson) paylaşacak. Ayrıca, bazı yeni karakterler de filmde yer alacak. Fiona Shaw, Robert Downey Jr. ve Jude Law’a katılacak ve yeni bir karakteri canlandıracak. Samuel L. Jackson ise bu kez kötü adam olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Özetle, Sherlock Holmes’un üçüncü filminde, hem klasik karakterlere geri dönüşler, hem de yeni karakterlerle yeni maceralar yaşanacak.

Fiona Shaw

Ünlü Sherlock Holmes serisinin 3. filminde yeni bir karakteri canlandıracak olan Fiona Shaw, İrlanda asıllı bir İngiliz aktristtir. Shaw, daha önce Harry Potter serisindeki Petunia Dursley karakteriyle de tanınmaktadır. Sherlock Holmes 3 filminde canlandıracağı karakter hakkında ise henüz detaylı bir bilgi verilmemiştir.

Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson Sherlock Holmes 3 filminde kötü bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Samuel L. Jackson, oyunculuk kariyeri boyunca birçok kötü karaktere hayat verdi. Filmin yönetmeni Dexter Fletcher, Samuel L. Jackson’ın rol için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyor. Jackson’ın hayranları, onun kötü adamlara hayat verirken ne kadar başarılı olduğunu biliyorlar. Sherlock Holmes ve Dr. Watson’ın karşısına çıkacak karakter hakkında henüz çok fazla bir bilgi verilmedi. Ancak, filmin heyecan dolu olacağı kesin. Samuel L. Jackson’ın performansı, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Yorum yapın