Venom 3 Ne Zaman Çıkacak?

Sony Pictures Entertainment’ın Marvel Comics karakteri Venom, başarılı işlere imza atmış bir film serisi haline gelmiştir. Başrolde Tom Hardy’nin yer aldığı seri, ilk filmiyle 2018’de izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Serinin ikinci filmi ‘Venom: Let There Be Carnage’, 2 Ekim 2020’de vizyona girdi. Ancak, üçüncü film hakkında henüz net bir tarih söylenmedi.

COVID-19 pandemisiyle birçok film projesi ertelenirken, Venom 3 için yapımcılar sessizliğini sürdürüyor. Filmin çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Yapımcılar, yeni bir Venom filmi serisi için harekete geçmek istiyorlar. Ayrıca, Tom Holland’ın canlandırdığı Spider-Man karakterinin de üçüncü filmde yer alması konuşuluyor. Ancak, bu iddialar henüz doğrulanmadı.

Hayranları tarafından heyecanla beklenen üçüncü film için yapımcılar, eylem ve bahsi geçen öyküye daha fazla derinlik katmak istediklerini söylüyorlar. Ayrıca, Venom dünyasından başka Marvel karakterlerinin de yer alacağı bir serinin müjdesi verildi.

Venom Tarihi

Venom hayranları, üçüncü film için büyük bir heyecanla bekliyorlar. Ancak, COVID-19 salgınının etkisiyle birçok film projesi ertelenirken, Venom 3’ün de bu durumdan nasibini aldığı düşünülüyor. Yapımcılar, Tom Hardy’nin başrol olduğu serinin üçüncü filminde daha fazla eylem ve Venom öyküsüne daha fazla derinlik getireceklerini söylüyorlar. Ancak, film hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Henüz tarih netleşmediğinden, hayranlar merakla üçüncü filmin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar.

COVID-19 Etkisi

COVID-19 salgını, dünya çapında birçok etkinliği ve projeyi etkilediği gibi Venom 3 filminin de çıkış tarihini etkiledi. Filmin çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmazken, yapımcılar da COVID-19’dan dolayı çekimlerin duraklaması nedeniyle ertelenmenin kaçınılmaz olduğunu kabul etti. Salgın, film endüstrisinde birçok projeyi etkilediğinden, Venom 3’ün yayınlanması için yapımcıların güvenli önlemler alması gerekiyor. Ancak, fanlar hala heyecanlarını koruyor ve filmin ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi bekliyor.

Hayranların Beklentileri

Marvel Comics karakteri Venom’un hayranları, üçüncü film için şimdiden sabırsızlanıyor. Yapımcılar da bu beklentilerin farkında ve yeni filmde daha fazla eylem ve Venom öyküsüne daha derin bir bakış sunmayı planlıyor. Ünlü oyuncu Tom Hardy’nin başrolünü üstlendiği serinin üçüncü filminde Venom’un dünyasının daha da genişletileceği söyleniyor. Bununla birlikte, Venom’un hayranları, üçüncü filmin çıkıp çıkmayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadığı için hala bekleyişlerini sürdürüyorlar.

Yeni Karakterler

Yapımcılar, Venom serisinin üçüncü filmi hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmasa da, yeni bir Venom film serisi başlatma planlarından bahsediyorlar. Bu seride, daha önce görülmeyen Venom dünyası karakterlerinin yanı sıra, başka Marvel karakterlerinin de yer alması bekleniyor.

Bu haber, Marvel hayranları arasında bir heyecan yarattı. Hangi karakterlerin yer alacağı henüz belli değil, ancak bazı söylentiler Marvel evrenindeki popüler karakterlerden bahsediyor. Bu karakterler arasında, Carnage’ı canlandıran Woody Harrelson’un oynadığı Cletus Kasady gibi kötü adamlar da yer alabilir.

Ayrıca, yapımcıların Venom dünyasına, Venom ve Carnage gibi ikonik karakterlerin yanı sıra, Marvel Sinematik Evreni’nden bazı kahramanları dahil etmesi bekleniyor. Fakat, hangi karakterlerin seriye dahil olacağı ve nasıl bir hikaye örgüsü olacağı henüz net bir şekilde açıklanmadı.

Yeni karakterlerle birlikte, Venom hayranları, Venom evrenindeki hikayelere ve olay örgüsüne daha fazla derinlik katılacağı beklentilerini iyice artırdı.

Tom Holland İddiaları

Sony Pictures Entertainment yapımcılarının yeni Marvel filminin hayranlarına müjdesi gelmişti. Yapımcılar, Venom 3 filminde Spider-man karakterinin de olabileceğini, hatta Tom Holland’ın da bu karakteri canlandırabileceğini belirtti. Bu iddia, hayranları oldukça heyecanlandırdı. Ancak, şu ana kadar bu iddia resmi olarak doğrulanmadı ve hayranların merakla bekleyişi devam ediyor.

Özet

Sony Pictures Entertainment, Marvel Comics karakteri Venom’un üçüncü filmi için hala çalışmalarına devam ediyor. Ancak, COVID-19 salgınının etkisiyle çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Yapımcılar, üçüncü filmde eylem ve derinlik açısından daha zengin bir öykü anlatmayı planladıklarını söylüyorlar. Ayrıca, yapımcılar yeni karakterlerin ve Spider-Man’in dahil edilme ihtimali üzerinde de düşünüyorlar. Filmseverler, Venom 3’ün ne zaman yayınlanacağı konusunda sabırsızlanırken, yapımcıların yeni bir Venom filmi serisini başlatmayı planladıkları da belirtiliyor.

Yorum yapın